O nás

Milujeme Revúcu.

Narodili sme sa tu, prisťahovali sa, alebo sa sem vrátili žiť. Každý z nás vníma tie bežné nedostatky oproti vyspelým mestám na západe a v okolí. Akoby Revúca 30 rokov spala, alebo pomaly a pozvoľna upadala. Spája nás presvedčenie, že my všetci – sme tí, na ktorých sme čakali. Aj vy, ktorí to čítate, aj my, ktorí toto píšeme. 

Spája nás túžba zlepšiť život v meste, skrášliť si ho a spríjemniť. Rozveseliť deti, zaujať dospelých, pomôcť starším.

Naše ciele

Občianske združenie Naša Revúca vzniklo v roku 2019 ako spoločenstvo aktívnych obyvateľov mesta. Nie je nám ľahostajná jeho budúcnosť a budúcnoť našich komunít

Našim cieľom je zlepšiť atmosféru v meste. Chceme vytvoriť súdržnú občiansku komunitu. Chceme ukázať ľuďom, že nepotrebujú vlastne nič na to, aby menili svoje okolie – stačí len chcieť. Naša činnosť spočíva v rôznorodých aktivitách od športu cez kultúrno-spoločenské akcie. Organizujeme charitatívne akcie, chránime a zveľaďujeme prostredie okolo nás.

Pravidelnými aktivitami sa stali Deň detí a po úspešnom prvom ročníku aj charitatívny večer Daruj radosť. Postupom času túžime mesto meniť nie len po stránke rozvoja komunity, ale aj trochu viditeľnejšie, skrášliť ho a prilákať k nám viac nadšencov histórie, kultúry a prírody.

Ak máte chuť aj vy niečo zmeniť, neváhajte nás osloviť (kontakt klikni tu) alebo sa k nám pridať ( ak sa chceš pridať k nám klikni TU).

Tak ako sme tu pre naše mesto tak sme tu aj pre Vás, pretože srdcom mesta ste práve vy jeho obyvatelia.